Versus Battle: Порошенко дав відповідь Зеленському щодо дебатів (відео)

Фото: facebook.com/Петро Порошенко
І зробив це у стилі самого шоумена. Тільки "по-порошенківськи".

"Стадіон, так стадіон" - Петро Порошенко дав відповідь Володимиру Зеленському щодо проведення дебатів. І зробив це у стилі останнього - завдяки відео, яке президент опублікував у своєму Twitter.

"Володимире Олександровичу. Я радий, що ви, хоч і якось невпевнено, але прийняли запрошення провести дебати. Ми з вами дуже різні. Головна відмінність - стрілки наших геополітичних компасів показують в діаметрально протилежні сторони світу.

Моя країна - це сильна європейська Україна, яка ніколи, за жодних обставин, ні перед ким не стане на коліна", - заявив Порошенко, але вже у власному стилі (як не нагадати про це у сотий раз 😂). 

Крім того, Гарант розповів Зеленському про правила проведення дебатів, які прописані в законі про вибори президента (ой-ой, відчитав Зеленського). У них прописано, що дебати мають проводитися "на базі Суспільного телебачення з трансляцією по всіх телеканалах для десятків мільйонів людей". А потім додав: "Але стадіон, так стадіон. Я чекаю на Вас, Володимире Олександровичу".

Пропонуємо вам самостійно переглянути це відео і зробити висновок, хто ж краще вміє триматися перед камерою - ЗЕоксі чи Петрусь КПСС (нагадаємо про цей шедевральний батл).

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту