Весела розмова на карантині: актор "Мамахохотала" Женя Янович поставив Віктора Вацка перед вибором - Pornhub чи футбол

Фото: Instagram yanovychzhenya
Цсе це дивімося у новому шоу "Янович дістає питаннями".

Актор, сценарист та гуморист студії "Мамахохотала" Женя Янович запустив нове шоу на своєму YouTube-каналі. Називається воно "Янович дістає питаннями".

"Щотижня діставатиму одного гостя десятком дурних питань. Кожне питання коштує сто гривень. Якщо гість відповів неправильно, то "Тараса Григоровича" на благодійність жертвує він. Якщо гість відповів правильно, то я", - написав Янович на своїй сторінці в Instagram.

Гостем першого випуску шоу "Янович дістає питаннями" став український реп-виконавець Ярмак. У другому випуску Янович діставав своїми оригінальними питаннями футбольного коментатора та журналіста Віктора Вацка, який був колись віцепрезидентом футбольного клубу "Карпати".

"Віктор Вацко - це бренд та, як любила казати моя вчителька української мови Наталія Володимирівна, глиба! Про "Карпати" і Порнхаб, Леоненка і Джей Ло, Зінченка і Зеленського у новому випуску "Янович дістає питаннями". Раджу до перегляду усім! 50 хвилин кайфуші", - написав про випуск Янович.

Ну що? Подивимось, що все ж вибрав Вацко: підписку на Pornhub чи абонемент на "Карпати"?😃

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту