Victoria's Secret закриває навіть інтернет-магазин - вирішили заробляти на дезінфекторах, а не на білизні

Це тимчасовий захід через епідемію коронавірусу.

Компанія L Brands, якій належать Victoria's Secret, Pink та інші бренди, тимчасово не прийматиме онлайн-замовлення. Це пов'язано з тим, що центри дистрибуції товарів Pink і Victoria's Secret закрилися до 29 березня через пандемію коронавірусу, пише Blueprint.

Партнерам і клієнтам, які постраждають через це, компанія обіцяє виплатити компенсацію. Доставкою замовлень бренду Bath & Body Works, який теж входить до складу L Brands, займеться інший центр дистрибуції.

Як зазначають ЗМІ, підвищений попит на дезінфекційні гелі та мило перетворили Bath & Body Works на основне джерело доходу L Brands. А от на прибутку Victoria's Secret пандемія позначилася інакше - доходи бренду, які і так залишали бажати кращого, помітно зменшилися через тимчасове закриття на карантин офлайн-магазинів.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту