Від 4 до 7 років: Ляшка за напад на депутата можуть позбавити волі

Коли дуже хочеться сподобатися виборцям... Коли політичний образ не оцінюють колеги... Коли хайп перевищує ефект...

Лідеру "Радикальної партії" Олегу Ляшку підготували підозру у погрозі чи насильстві щодо державного діяча. Мова йде про бійку Ляшка з депутатом від "Слуги народу" Андрієм Герусом у залі офіційних делегацій VIP-терміналу "Борисполя". Це було 6 листопада. 

- Підозра за ч.2 ст. 346 ККУ (покарання у вигляді позбавленням волі на строк від 4 до 7 років). На понеділок викликають для вручення, -   про таку можливість повідомив Кyivpost, а також джерела "Української правди" у прокуратурі. 

Кyivpost з посилання на свої джерела повідомляє, що прокурори проситимуть суд відправити Ляшка під домашній арешт. 

"Ах ти чмошник"

Почалось все з того, що Ляшко з образами підійшов до Геруса. "Що ти тут робиш? Чому ти не з народом? За які гроші ти тут знаходишся?". Називав Геруса  "чмошником", "проходимцем", "аферистом". 

- Ти запустив російську електроенергію в Україну",  - кричав Ляшко і тягав Геруса за грудки. 

- Оскільки вважаю Ляшка найбільш продажним (екс)політиком, то - це хороший індикатор, що і як робити надалі. А у немонополіста, схоже, там вже зовсім дах поїхав, якщо дійшли до такого дна", - написав після сварки Герус і показав розірвану сорочку. 

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту