Від алкоголізму може врятувати вища освіта, - вчені

Фото: Unsplash by Sérgio Alves Santos
З'ясували, що зв'язок між спиртним та освітою більш виражений у жінок.

Вчені Національного інституту охорони здоров'я США заявили, що вища освіта не тільки впливає на поведінку людей, а і на їх потяг до спиртного. Виявляється, ті, у кого є вища освіта, мають менше шансів отримати алкогольну залежність.

Про дослідження написало Science Daily. В його рамках вчені вивчили дані 780 тисяч людей англомовних країн. Проаналізувавши матеріали, визначили, що додаткові 4 роки навчання в ВНЗ можуть знизити ризик розвитку залежності від спиртного. Також дослідники кажуть, що такий тісний зв'язок між рівнем освіти та тягою до "пляшки" більш виражений у жінок, ніж у чоловіків.

Вчені додають, що люди з незакінченою вищою освітою чи середньою частіше зловживають пивом чи сидром, люди ж з вищою освітою обирають для "веселого настрою" вино. 

Дослідники планують розширити свою роботу та залучити представників інших держав. Цікаво, як зміняться результати після аналізу показників населення України?🤔😄

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту