Від коронавірусу одужали вже 42 тисячі людей

Photo by Macau Photo Agency on Unsplash

На ранок 2 березня статистика щодо коронавірусу в світі наступна: 88 тисяч 232 людини заразилися, з них більше 44 тисяч осіб успішно вилікувалися, зафіксовано 3044 летальні випадки, пише Esquire.

Китай, який став осередком поширення вірусної інфекції, залишається антилідером у звітах про поширення хвороби: 2912 там загинули, близько 80 тисяч заразилися.

Раптовим позитивним наслідком важкої ситуації з коронавірусом у Китаї стало падіння рівня забруднення повітря, зафіксоване супутниками. Швидше за все, це пов'язано з різким зменшенням трафіка на дорогах, а також з тим, що багато підприємств, що викидають в атмосферу отруйний дим, призупинили свою роботу в зв'язку з карантином.

Зараз коронавірус поширився на 65 країн. Слідом за Китаєм в антирейтингу наслідків від хвороби йде Південна Корея (4212 хворих і 22 загиблих), потім Італія (1694 хворих і 34 загиблих) та Іран (978 хворих і 54 загиблих).

Напередодні були виявлені перші випадки захворювання в нових країнах: коронавірус зафіксували в Вірменії, Люксембурзі, Ірландії, Еквадорі й Домінікані. У США, Таїланді та Австралії зафіксували перші смерті від хвороби.

За оцінкою ВООЗ, першу вакцину, яка вбиває вірус і пройшла всі необхідні випробування, вчені зможуть представити через півтора року.

Нагадаємо, в Україні випадків зараження коронавірусом не зафіксовано.

Матерiали по темi
Українська туристка з Італії: До літака зайшли люди в скафандрах і пів години нас перевіряли
Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту