Фото: Apple Music

Від репу до лірики. Alyona Alyona випустила новий міні-альбом

До платівки увійшло 8 треків.

"В хаті МА" - це назва нової платівки alyona alyona, яку вона випустила через пів року після релізу дебютного альбому. Може здатися, що це поспішне рішення - занадто багато прем'єр від української "пушки" за неповний рік. Однак у новому міні-альбомі чути, що Альоні Савраненко є про що сказати.

EP складається з восьми треків. Серед них - відомий публіці Завтра та нещодавній резонанс Мамин Суп. Але кожен трек вивірений та обґрунтований позицією реперки: у "Не перегоріти" - історія про вплив успіху на людей, у "Сніг розталий" - бажання йти до своєї мети попри все. Крапку в новій музичній збірці ставить трек "Казка", в якому alyona alyona відходить від звичного звучання та заглиблюється в лірику під гітару. 

"Це лiто було особливим для мене😏. Я вiдкрила для себе багато нових країн, безлiч крутих фестивалiв в Українi та за її межами. В промiжках мiж перельотами я iнколи писала. Думки, спостереження, враження вiд спiлкування з земляками.

Ми зiбрали для вас треки, що вже були презентованi наживо пiд час виступів, i додали дещо нове. Тож всiм новoї музики в хату", - пише Альона в Інстаграмі.

Матерiали по темi
Alyona alyona випустила новий кліп про булінг

Зазначимо, що міні-альбом вже доступний на усіх цифрових платформах.

А 6 грудня у Києві alyona alyona дає сольний концерт 💥. 

Матерiали по темi
"Батько" першої української реп-спільноти: "Аlyona Аlyona інколи працює заради піару, але за неї не соромно"
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту