Від робота-пилососа до особистого помічника: які розумні девайси вже доступні для просунутих користувачів

Майбутнє вже настало. Інакше як пояснити те, що будь-яка людина може купити робота, який візьме на себе частину побутових обов'язків? При цьому роботами-прибиральниками арсенал розумних девайсів, доступних для сучасної людини, не обмежується.

Якими саме роботизованими пристроями можуть обзавестися любителі незвичайної, але при цьому корисної і функціональної техніки?

Робот-пилосос

Це найпопулярніша категорія побутових помічників, що працюють на базі штучного інтелекту. Серед них є прилади для:

  • вологого прибирання,
  • сухого клінінгу.

Роботи чудово справляються з видаленням пилу і забруднень з підлоги і меблів. Деякі моделі додатково дезінфікують оброблювані покриття.

Якісні роботизовані пристрої для боротьби з домашнім пилом виробляють багато популярних брендів техніки. Купити робот- пилосос Samsung або іншої марки можна тут https://www.moyo.ua/bt/mbt/robot_pyle_i_chist/samsung/.

Робот для миття вікон

Ще один прилад, що активно експлуатують не тільки співробітники клінінгових корпорацій, а й звичайні користувачі.

Вартість роботів-мийників вікон, як правило, відповідає можливостям і технічним характеристикам. Відповідно, їхня покупка не завдає істотного удару по сімейному бюджету.

Такі пристрої придатні для миття вікон, дзеркал, панорамних стін і дверей зі скляними елементами.

Робот-кухар

По-справжньому футуристичний девайс, що призначений для професійної кухні. Втім, при бажанні та наявності достатньої кількості грошей використовувати його можна і вдома.

Робот-кухар функціонує на дистанційному управлінні за допомогою смартфона і вміло готує страви за рецептами з інтернету.

Персональний помічник

Особисті помічники - досить велика категорія роботизованих девайсів. До неї входять:

  • роботи-годівниці для домашніх тварин,
  • роботи для прасування білизни,
  • роботи-няні, що читають казки дітям,
  • роботи-рознощики,
  • роботи-конструктори.

Цей різновид гаджетів виконує одразу дві функції:

  1. 1Розважальну
  2. 2Навчальну

Наприклад, робот-конструктор може розважити дитину, поки мама зайнята приготуванням їжі або прибиранням. При цьому чадо не просто гратиме, а й, наприклад, зможе ознайомитися з азами програмування.

Ймовірно, що вже зовсім скоро асортимент доступних для людей роботів поповниться екстраординарними новинками. Якими саме? Залишається тільки фантазувати.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту