Міфи та стереотипи про блондинок, у яких 31 травня "професійне" свято

Останнього дня весни по всьому світу святкують Міжнародний день блондинки (блондина). "Йод" не міг оминути шикарний привід приєднатися до святкування, і зібрав низку цікавих, серйозних і не дуже, фактів і домислів про людей зі світлою шевелюрою.

Відсвяткуймо ж! Тим паче, що років через 100-200 відзначати цей день буде нікому. Так-так, поспішайте милуватися й цінувати: люди зі світлою шевелюрою – вид, що зникає. Змінилася екологія, харчування, умови проживання. Хоча й це не головне: спочатку "код вимирання" був закладений у людський організм. Ген, який відповідає за світлий колір волосся - рецесивний, на відміну від домінантного чорного. У результаті, за останні півстоліття, кількість людей зі світлим волоссям скоротилася в Європі з 40 до 14 відсотків. Таке дослідження проводили вчені Берлінського університету, що зрештою видали невтішний прогноз: блондини зникнуть з лиця Землі вже в XXII-XXIII столітті.

Можливо, саме тому такі популярні анекдоти про "блондинок", де вони постають наївними та не високо інтелектуальними особами. Логічно: справжніх блондинок мало, а перефарбовані на гумор не образяться, в разі чого зізнавшись, що блонд - не їхній натуральний колір. А між тим, цей стереотип не має під собою жодного підґрунтя. Колеги берлінських вчених з американського штату Огайо провели тест на IQ серед жінок з різними відтінками волосся. І що ви думаєте - блондинки посіли 1-е місце! Потім ідуть шатенки, після – руді, і лише на останньому місці брюнетки. Різниця дуже незначна (близько 1-2 відсотки), але сам факт красномовний.

Одна з найбагатших і найуспішніших жінок світу, автор книг про Гаррі Поттера Джоан Роулінг - натуральна блондинка. Дурненькою її аж ніяк не назвеш.

А чи знаєте ви, що у блондинок найбільше волосин на голові, причому значно? Понад 150 000 штук, у той час, як у рудих удвічі менше! Але волосся тонше, тому густота зачіски візуально страждає. Зате світлі волосини ростуть трохи швидше, ніж темні.

А щоб закрити тему несправедливих міфів про блондинок, зазначимо: чимало не найдурніших і найчарівніших жінок свідомо вибрали саме цей колір волосся, і досягли успіху в новому образі, не будучи натуральними блондинками від народження. До речі, випробуйте свою інтуїцію (або перевірте знання) за допомогою тесту від "Йоду". Чи зможете ви відрізнити натуральну блондинку від фарбованої? Не поспішайте з висновками: результати вас можуть дуже здивувати!

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту