Фото: Unsplash

Відчайдушні часи: в Києві співробітник поліції пережив два оральних акти заради того, щоб викрити проституцію

На що не підеш заради встановлення порядку.

Київські поліціянти виявили бордель у центрі міста.

У готелі "Салют" на Арсенальній площі в стриптиз-клубі відвідувачам надавали не тільки візуальні ласки, а й фізичні. Власницю клубу звинуватили в заохоченні проституції й, за Кримінальним кодексом, їй "світило" від чотирьох до семи років позбавлення волі. Але, як повідомляє "Судовий репортер", посилаючись на матеріали справи, "куртизанка" вину визнала, тому судді зупинилися на чотирьох роках умовно.

Це була преамбула. А тепер - найцікавіше.

Заради того, щоб викрити стриптиз-клуб у незаконній діяльності, під амбразуру потрапив один з поліцейських. Той зголосився особисто пережити всі кола пекла і зловити стриптизерок "на гарячому".

18 вересня засланий козачок прийшов до клубу "на справу". Але, заплативши стриптизерці тисячу за приватний танець, він розщедрився ще на п'ять і отримав "послуги інтимного характеру" - оральний секс.

Мабуть, доказів поліцейському не вистачило. Наступного дня він знову прийшов в клуб, і - несподівано, - отримав другу "дозу" ласк.

Завдяки жертовним діям колеги, правоохоронці з'ясували, що в стриптиз-клубі танцівниці регулярно заробляли на сексуальних послугах й вели підрахунки "діяльності". Отримані гроші дівчата залишали в гримерці, з яких під кінець робочої ночі отримували половину. Другу половину забирала собі власниця закладу.

Відчайдушні часи вимагають відчайдушних дій.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту