Фото: Unsplash

Віддалено співробітники працюють на дві години більше, ніж в офісі, - дослідження

І це спостерігається в усіх країнах, де ввели карантин.

Американські дослідники заявляють, що після припинення умов ізоляції компанії стануть лояльніше ставитися до дистанційної роботи.

Такий висновок вони зробили після того, як визначили, наскільки багато працюють вдома робітники через коронавірус.

Як зазначає Bloomberg, аналітики компанії NordVPN порахували, що у середньому людина перепрацьовує вдома на дві години більше, ніж це вона робила в офісі. 

Найбільше "ішачать" американці - їхній робочий день збільшився на 40% (у середньому, до трьох екстра-годин). На годину менше перепрацьовують канадці, британці та іспанці. А італійці, у котрих спостерігається найвища смертність від COVID_19, напружуються лише на 10% більше, ніж на роботі поза межами домівки.

Дослідники пояснюють цей тренд тим, що люди витрачають менше часу на пересування та перекуси. Але закінчують працювати люди вчасно - так, як це передбачає їхній графік.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту