Віддати своє лице роботу пропонують за 125 тисяч доларів

Інжиніринговий стартап заплатить за "копірайт" лиця на 3D-принтері.

Анонімна компанія готова заплатити людині за її лице. До речі, заплатити неабияку суму - 125 тисяч доларів. Потрібно всього лиш "віддати" своє обличчя роботу. Про таку незвичну пропозицію написали на сайті інжинірингового стартапу Geomiq.

Стоп паніка! Зрізати шкіру нікому не будуть, компанія зробить лиш "копірайт" обличчя, щоб потім виробляти за таким прикладом безліч його 3D-моделей для "створінь зі штучним інтелектом".

Вимога одна - приємні риси обличчя, адже роботи, які матимуть обране обличчя, будуть в майбутньому виконувати функцію доглядальниці. Інших критеріїв стартап не назвав. Вік та стать, виходить, - не важливі, пише НОЖ.

"Ми знаємо, це досить незвичайне прохання, і передача ліцензії на обличчя - потенційно дуже серйозне рішення", - пишуть представники Geomiq в своєму блозі. Вони відзначають, що поки не можуть назвати замовника через договір про нерозголошення.

Відомо тільки, що компанія буде створювати "віртуальних друзів" для літніх людей. Основну частину роботи вже завершили, адже працюють над розробкою вже 5 років. Планують випускати роботів уже наступного року. 

Охочі випробувати удачу можуть відправити своє фото на [email protected].

Уявіть, як пощастить обраному - і розбагатіє, і "помножиться у кількості".? Знатимуть його потім в усіх усюдах. Чи не пощастить??

Матерiали по темi
Люди довіряють штучному інтелекту більше, ніж своєму начальству - вчені
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Саня Топчу
А куда звонить или писать ?
27 лист 2019 р., 13:03
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту