Відео палаючого зсередини дерева стало причиною нових жартів користувачів у Twitter (відео)

Фото: Unsplash Nat K
Таке диво-природи - не фотошоп, а результат попадання блискавки в стовбур дерева, - кажуть вчені.

Справжнє диво-природи опублікував у себе в Twitter користувач So Fain. На відео у його пості - дерево, уражене блискавкою. Зовні його кора звичайна, а всередині стовбур порожній і охоплений вогнем. За 2 доби ролик набрав майже 18 млн переглядів та більше 130 разів ним поділились інші користувачі, пише Bird in flight.

Деякі користувачі почали коментувати, що це може бути фейком, та все це фотошоп. Але вчені National Geographic пояснили, що таке явище нерідко трапляється у природі. Після удару блискавки дерево тліє декілька днів, а потім падає, коли більше не може витримати свою вагу. До того ж поділились відеодоказами, що таке траплялось вже не раз.

Та поки вчені доводять одним користувачам, що це правда. Інші, які не на секунду не сумніваються у правдивості відео, підшукують для нього цікаві, а часто і смішні коментарі. Разом зі своїми думками, перепощують відео у свої акаунти.

"Коли ти пригнічений, але робиш вигляд, що все добре".

"Як ти? Все ОК!"

"Я всередині, коли ревную".

"Я всередині, коли поїв мексиканської їжі".

Матерiали по темi
Apple представила нові iPhone - їх уже розібрали на меми в мережі (фото)
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту