Відео з битвою видр на воді "стінка на стінку" стало вірусним

Photo by Lilian Dibbern on Unsplash
Подивіться на грандіозну бійку двох кланів - це вражає 😅

Користувач Reddit під ніком Sapulinjing поділився відео з масовою бійкою видр. У ролику видно, як дві зграї видр швидко пливуть назустріч одне одному, а потім починають битися стінка на стінку, пише Esquire.

У коментарях користувач Gibwater пояснив, що це не проста сутичка, а справжня битва між ворогуючими бандами гладкошерстних видр. Він розповів, що зграя справа називається Біша - це найбільша сім'я видр в Сінгапурі, а зліва - сім'я Марина.

"Біша дуже агресивні і налаштовані загарбницьки по відношенню до інших видр, вони також є найвідомішою і добре задокументованою сім'єю видр в Сінгапурі. Наскільки нам відомо, вони виграли всі битви проти інших сімейств видр. Без сумніву, в цьому їм допомогла їхня чисельність, яка приблизно в три рази більша, ніж у інших сімей", - розповів Gibwater.

За його словами, Марина - друга за величиною банда видр в Сінгапурі. Вони відомі тим, що постійно ворогують з Біша, а також прекрасною адаптацією до міських умов: ці видри навчилися підніматися сходами і переміщатися по дощовій каналізації.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту