З'явився бар, де офіціанти можуть вільно матюкатись. І це навіть вітається

Фото: Unsplash by Kate Townsend
Хамити, матюкатись та "вести себе як хочеш" - це основні обов'язки персоналу закладу.

Уявляєте, відкрився бар, де можна повністю розслабитись та не контролювати свої емоції та висловлювання. І, до речі, не тільки вам, а і персоналу закладу.

Місце відкрили в Санкт-Петербурзі, Росія. Там офіціантам дозволено "вести себе, як захочуть", матюкатись та хамити відвідувачам. Коротше кажучи, - повна свобода.😃

Назва закладу відповідна - "Уе!Бар". представники кажуть, що атмосфера, яка там, - найщиріша, пише видання Бумага.

Фото: Unsplash by Michael Discenza

"Тут подають гарячі "уе!страви", пиво і коктейлі (від слова cock - "природно"). Можна вибрати коктейль "виделкою в око", а можна - "в попу раз". Але краще обидва, вдвічі більше задоволення. Тут гостей посилають в жопу, адже вона позначає вхід в туалет. Можна сісти на стілець з піками точеними і поговорити з "уе!барменом". До речі, якщо розсмішиш його, отримаєш шот", - сказано на сайті бару.

Заклад починає працювати з 21 листопада.

На щастя, їжу чи напої там на голову не виливають, якщо щось не сподобається. Хоча, в такому барі може бути все що завгодно, тому будьте готові.😄

Матерiали по темi
"Жарт грубий та бридкий": в Мережі обурились через провокаційну рекламу столичної пельменної (фото)
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту