Відлуння декомунізації: націоналіста перетворили в комуніста в прямому ефірі (відео)

Ведучий ток-шоу зачитав кандидату в президенти Руслану Кошулинському витяги з нібито його передвиборчої програми, "свободівець" їх підтвердив. Але це були обіцянки Петра Симоненка 5-річної давнини.

"Усе змішалося в домі Облонських" - так почав Лев Толстой свій роман "Анна Кареніна". Але цю знамениту фразу, написану півтора століття тому, цілком можна застосувати до сучасного політичного життя України.

Усе змішалося в "домах" Тимошенко-Тарутинських, Гриценка-Добродомо-Садових, Вілкуло-Мураєвих, Бойка-Рабиновичів, Порошенка-Кривонос... І навіть в домі Кошулинських. Так змішалося, що сам чорт ногу зламає, розбираючись, хто з ким і під якими стягами.

На підтвердження цих слів - епізод з ток-шоу "Зворотний відлік" (UA: Перший), ведучий якого Павло Казарін написав пост у Фейсбуці:

"Вибачте, але це забавно.
Прийшов до нас на ток-шоу Руслан Кошулинський. Розповідав про плани й програму. Ми вирішили уточнити, чи все правильно зрозуміли. Я читав йому економічний блок програми - кандидат кивав і погоджувався.
Проблема лише в тому, що тієї миті я зачитував йому програму Петра Симоненка.
Ні, він нічого не переплутав. Так, їхні економічні програми збігаються.
Тут має бути дотепний жарт про українських правих, які ліві, але його не буде".

Ми вирішили зробити те, що не ризикнув Павло, - спробувати пожартувати.

Перед виборами наш політикум схожий на свінгер-паті – брудну БДСМ-груповуху, де навіть "правих" (націоналістів) раптом потягнуло "наліво".

Олексій Сисоєв
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту