"Віднесені вітром" прибрали з доступу на HBO

Американський телеканал НВО тимчасово прибрав фільм "Віднесені вітром" (Gone With the Wind) з вільного доступу. Пояснили це тим, що у картині є  контроверсійні епізоди про темношкірих людей і позитивне ставлення до рабства, пише The Hollywood Reporter.

І тепер, за часів протестів у США, його тимчасово видалили. Приводом такого кроку стала публікація статті американського сценариста Джона Рідлі в Los Angeles Times. У ній він звернувся до телеканалу, щоб прибрати фільм "Віднесені вітром" через його контроверсійність.

"Це фільм, який не тільки ігнорує жахіття рабства, а й увіковічує деякі з найболючіших стереотипів про кольорових людей", − написав Рідлі. Також він додав, що стрічка романтизує Конфедерацію і легітимує уявлення про те, що люди мають право володіти, продавати й купувати інших людей.

Представники HBO Max прокоментували, що повернуть фільм на платформу тільки з обговоренням історичного контексту й засудженням представлення темношкірих людей у ньому.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту