Відомий на весь світ додаток для розпізнавання купюр створив незрячий вчитель з Одеси (відео)

Більшість незрячих людей мають проблему в магазинах – треба заплатити, а яка гривня в руках - неможливо розпізнати.

Купюри не мають написів шрифтом Брайля. Тому вчитель математики з вадами зору Олег Тайструг, який живе в Одесі, створив додаток на телефон. Програма розпізнає банкноти.

Наводиш камеру на купюру - і звучить її номінал. Додаток має назву Blind-Droid Wallet. Його може безкоштовно звантажити кожен. Наразі додатком користуються по всьому світові. Програма розпізнає 85 валют світу.

Про себе Олег розповідає, що проблеми із зором у нього почалися у чотири роки і поступово він майже повністю перестав бачити. По завершенні педагогічного університету імені Ушинського, став викладати математику й інформатику у школі-інтернаті №93 в Одесі. А також займається програмуванням додатків. Він створює для телефонів ігри та програми, які вимовляють залишок зарядки батареї, озвучує нагадування тощо.

Євгенія Супричова
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту