Фото: pixabay.com

Відпустка на орбіті: NASA прокотить навколо Землі за 59 млн доларів

Хто хоче провести свої вихідні, а то й усю відпустку в недалекому космосі – тепер у вас є така можливість

NASA оголосила, що відтепер Міжнародна космічна станція (МКС) відкрита для приватних осіб. А перший приват-політ астронавтів-аматорів відбудеться не пізніше наступного року, - повідомляє Associated Press.

Щоправда, ця прогулянка доволі дорога. Тільки "трансфер" від космодрому до МКС і назад коштуватиме 58 млн доларів. А за одну ніч на орбіті (в туризмі ж вважають за кількістю ночей) багатому космічному Буратіно доведеться викласти $35 тисяч. З огляду на те, що "відпустка" на станції може тривати до 30 днів, загальна ціна орбітального відпочинку складе більше 59 млн.

Щоб за свої гроші потрапити на орбіту, не обов'язково бути громадянином США. Досить укласти договір з компаніями SpaceX або Boeing, з якими NASA підписала контракт, і купити квиток.

Стосовно щодобового "дріб'язку" (ідеться про $35 тисячах), то космомандрівник платить ці гроші за дрібні послуги на орбіті. "За безпеку, харчування, воду, інші речі першої необхідності, такі як повітря для дихання і таке подібне", - розповів фінансовий директор NASA Джефф ДеВіто.

Головне тут - не переплутати й не купити квиток в один кінець. А то можна залишитися без 30 мільйонів і... на орбіті. Адже "зайця" можуть посадити.

Костянтин Огурєв
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту