Фото: Sagar Patil / Unsplash

Відразу три міністерства закликають українців відмовитися від повітряних кульок на випускних

У Мінекології, Мінздоров'я та Міносвіти стверджують, що подібна "забавка" шкодить довкіллю, а активісти запустили новий флешмоб із закликом відмовитися від кульок на святах.

Уляна Супрун закликала школярів відмовитися від повітряних кульок на випускних.

Про це вона написала у своєму Фейсбуці.

Ця невинна забавка насправді становить велику загрозу довкіллю. Після заупскання в небо, кульки падають у водойми та на поверхню землі, а термін їхнього розпаду - 4 роки.

Також кульки, через своє яскраве забарвлення, приваблюють тварин, які можуть випадково їх проковтнути.

А ще тваринам шкодять стрічки, за які часто підлітки тримають кульки: наприклад, у них плутаються птахи і більше не можуть літати. 

Виконувачка обов'язків міністра охорони здоров'я підкреслила, що у Великій Британії, Австралії та США повітряні кульки вже заборонили. Час і українцям попіклуватися про природу.

Ініціативу Супрун підтримав очільник Мінекології Остап Семерак, який закликав небайдужих долучитися до флешмобу #ековипускний. Його суть полягає у відмові від повітряних кульок на шкільних святах. Пропозиція належить громадській організації UAnimals.

Однією з перших на еко-пропозицію активістів звернула увагу міністр освіти Лілія Гриневич, яка запропонувала випускникам замість кульок саджати іменне дерево або встановити лавку в парку поруч зі школою.

"Гарні справи житимуть і залишатимуться у пам’яті довше!", - так закінчила своє звернення чиновниця.

#ЗмінюємоОсвітуРазом, чом би й ні 😊. 

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту