Відставка через омарів і колекційне вино

У Франції міністра Франсуа де Рюжі змусили вгамувати свої апетити. Урядовець написав заяву про звільнення.

Як повідомляє французьке видання Le Figaro, міністр комплексних екологічних реформ не витримав натиску журналістів – і з гордо піднятою головою подав у відставку, про що написав у Фейсбуці. Пост ексурядовця прикрашений епітетами та насичений реальним нерозумінням того, в чому його обвинувачують. Мовляв, хтось неабияк прагнув, щоб міністр звільнив своє місце.

Під шквал обвинувачень Франсуа потрапили журналісти, які впродовж останніх двох років збирали інформацію щодо його апетитів. Більше десятьох закритих заходів провів міністр, не сплачуючи ані євро. А пригощали гостей велетенськими омарами та вином з найбагатшої колекції Франції. Вартість однієї пляшки коливається від 100 до 600 євро. І не важко порахувати, скільки вина "заходило" під розкішну закуску...

І все було б гаразд, якби шановні гості де Рюжі не ласували делікатесами за державний кошт. Сам же Франсуа переконаний, що ці звані вечері були покликані покращити країну та допомагати міністру виконувати свої прямі обов'язки.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту