Відтепер українці зможуть перетнути кордон з Росією лише із закордонним паспортом

Фото: facebook.com/PMHoncharuk
Додому, в Україну, наших громадян пускатимуть і за внутрішніми паспортами.

З 1 березня 2020 року перетин кордону з РФ здійснюватиметься лише через закордонний паспорт. Ця процедура діятиме тільки для громадян України, що виїжджають з України на територію Росії. Про це повідомив на своїй сторінці у ФБ прем'єр-міністр Олексій Гончарук.

При в’їзді наших громадян з території РФ на територію України Державна прикордонна служба здійснюватиме безперешкодний пропуск українців і за внутрішніми паспортами та свідоцтвами про народження.

"Це означає призупинення дії положень угод з РФ, укладених ще до початку збройної агресії, які дозволяли перетинати кордон на підставі внутрішнього паспорта або свідоцтва про народження для осіб до 16 років, - написав Гончарук. - Окрім цього, це рішення дозволить зменшити час проходження прикордонного контролю для кожного нашого громадянина, адже для перевірки даних особи відомості закордонних паспортів зчитуються спеціальними приладами".

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту