Відверте мистецтво: відбулась прем'єра першого в Україні шоу-вар'єте (фоторепортаж, 21+)

Фото: Bogdan Aleksandrovych для "Йод"
"Йод" не зміг пропустити гаряче шоу-мюзикл, тому завітав на "Рояль". Вже готові ділитись пікантностями.😉

Чим теоретично відрізняється класичне французьке кабаре від сучасного українського ми вже розібрались (якщо раніше пропустили цей момент, тому читайте зараз наш матеріал)🙂. Але от як цікаво було побачити на власні очі наше вар'єте.

Нарешті дочекались прем'єру першого в Україні шоу цього жанру "Рояль" (вона відбулась 25 жовтня). Ну що сказати? Гаряче та "зі смаком".🔥

Нагадаємо, що "Рояль" - це шоу, у якому вдало поєднані музика, танець та театр. Музика - звучали скрипка, віолончель та винуватець свята - білий рояль. Всі аранжування сучасних хітів під стиль кабаре - справа рук музичного продюсера шоу Олексія Боголюбова. А хореографія та постановка Катерини Тришиної, Анни Паламарчук та Світлани Черниш. Артисти шоу - "Show Ballet NC17", запрошений актор Кирило Ганін та 2 вокалістки, які вдало поєднали вокал з хореографією - Ліда Лі та Анна Ходоровська.

Перед початком шоу у всіх були свої справи: артисти "марафетились" або спали😄 (а що ви хотіли - графік щільний, переживання перед виходом на сцену теж треба якось долати), а гості налаштовувались на видовище.

Фото: Bogdan Aleksandrovych для "Йод"

Відкрив шоу Кирило Ганін, який з'явився спочатку в образі налаштувальника роялю, а потім в образі деригента, який, можна сказати, і "заварив" усю ту кашу відвертостей. Звісно, на пару з маестро Олексієм Боголюбовим.

Потім протягом всього шоу Кирило є певний провідником, який з'являється у деколи досить непередбачуваних образах та спілкується з залом. Герой-коханець у виконанні актора - улюблений момент "Йоду".😁

Фото: Bogdan Aleksandrovych для "Йод"

Всі номери шоу показують красу жіночого тіла та різні душевні переживання прекрасної половини людства. 

Фото: Bogdan Aleksandrovych для "Йод"

Останній танець першого відділення був найвідвертішим. На сцені "Роялю" був справжній стриптиз - 21+, все ж таки.😊

Фото: Bogdan Aleksandrovych для "Йод"

До речі, фішкою кожного наступного вар'єте (адже відтепер це шоу будуть повторювати у столичному клубі Caribbean кожного тижня) буде запрошений гість. На прем'єру завітав гурт Kadnay.

Фото: Bogdan Aleksandrovych для "Йод"

Закінчилось шоу-вар'єте яскравою сальсою та фіналом. Гості аплодували стоячи.😉

Фото: Bogdan Aleksandrovych для "Йод"
Матерiали по темi
Кабаре live-шоу у стилі "бондіана" представив Fredom Jazz girls band (фото, відео)
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту