Відверте мистецтво: відбулась прем'єра першого в Україні шоу-вар'єте (фоторепортаж, 21+)

Фото: Bogdan Aleksandrovych для "Йод"
"Йод" не зміг пропустити гаряче шоу-мюзикл, тому завітав на "Рояль". Вже готові ділитись пікантностями.?

Чим теоретично відрізняється класичне французьке кабаре від сучасного українського ми вже розібрались (якщо раніше пропустили цей момент, тому читайте зараз наш матеріал)?. Але от як цікаво було побачити на власні очі наше вар'єте.

Нарешті дочекались прем'єру першого в Україні шоу цього жанру "Рояль" (вона відбулась 25 жовтня). Ну що сказати? Гаряче та "зі смаком".?

Нагадаємо, що "Рояль" - це шоу, у якому вдало поєднані музика, танець та театр. Музика - звучали скрипка, віолончель та винуватець свята - білий рояль. Всі аранжування сучасних хітів під стиль кабаре - справа рук музичного продюсера шоу Олексія Боголюбова. А хореографія та постановка Катерини Тришиної, Анни Паламарчук та Світлани Черниш. Артисти шоу - "Show Ballet NC17", запрошений актор Кирило Ганін та 2 вокалістки, які вдало поєднали вокал з хореографією - Ліда Лі та Анна Ходоровська.

Перед початком шоу у всіх були свої справи: артисти "марафетились" або спали? (а що ви хотіли - графік щільний, переживання перед виходом на сцену теж треба якось долати), а гості налаштовувались на видовище.

Фото: Bogdan Aleksandrovych для "Йод"

Відкрив шоу Кирило Ганін, який з'явився спочатку в образі налаштувальника роялю, а потім в образі деригента, який, можна сказати, і "заварив" усю ту кашу відвертостей. Звісно, на пару з маестро Олексієм Боголюбовим.

Потім протягом всього шоу Кирило є певний провідником, який з'являється у деколи досить непередбачуваних образах та спілкується з залом. Герой-коханець у виконанні актора - улюблений момент "Йоду".?

Фото: Bogdan Aleksandrovych для "Йод"

Всі номери шоу показують красу жіночого тіла та різні душевні переживання прекрасної половини людства. 

Фото: Bogdan Aleksandrovych для "Йод"

Останній танець першого відділення був найвідвертішим. На сцені "Роялю" був справжній стриптиз - 21+, все ж таки.?

Фото: Bogdan Aleksandrovych для "Йод"

До речі, фішкою кожного наступного вар'єте (адже відтепер це шоу будуть повторювати у столичному клубі Caribbean кожного тижня) буде запрошений гість. На прем'єру завітав гурт Kadnay.

Фото: Bogdan Aleksandrovych для "Йод"

Закінчилось шоу-вар'єте яскравою сальсою та фіналом. Гості аплодували стоячи.?

Фото: Bogdan Aleksandrovych для "Йод"
Матерiали по темi
Кабаре live-шоу у стилі "бондіана" представив Fredom Jazz girls band (фото, відео)
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту