Фото: @galerieperrotin

Відвідувач з'їв арт-інсталяцію банана, приклеєного до стіни. Раніше його продали за $120 тисяч

Віроломним порушником виявився ще один художник - цінитель робіт автора "бананового" перформансу.

Раніше ми повідомляли, що на виставці Art Basel Miami художник створив інсталяцію з банана, який прикріпив скотчем до стіни. Цей геній - Мауріціо Каттелана, - не пояснив свого задуму, але пізніше куратор виставки Еманнюель Перрот розповів про її таємний сенс.

"Банани" - символ міжнародної торгівлі, подвійний сенс і класичне пристосування для гумору. Подібні роботи залишаються творами мистецтва тільки в разі їх продажу", - тоді сказав Перрот.

І приклеєний банан виправдав свій статус шедевра креативності. 4 грудня його продали за $120 000 невідомому покупцеві з Азії.

Однак щасливчик свій "трофей" так і не отримав. Через декілька днів після відкриття інсталяції її відвідав художник Девід Датуна, який віроломно з'їв банан.

Свій вчинок він назвав арт-перформансом "Голодний шлунок".

"Мені подобаються роботи Каттелана, а ця була ще й смачною", - зазначив Датуна.

Поліція зловила та допитала порушника, але ніякої відповідальності художник не поніс. Куратор виставки пояснив, що знищити інсталяцію неможливо, оскільки "банан — це ідея", а не предмет.

А який найдорожчий продукт випадково їли ви? 😂

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту