Виходить в прокат комедія "Вчора" про музику "Бітлз" в несподіваному ракурсі (ВІДЕО)

У фільмі звучать знамениті пісні "Ліверпульської четвірки", але не в їх виконанні.

27 червня в прокат виходить фільм-комедія "Вчора" режисера Денні Бойла. Сюжет: хлопець-музикант (не особливо талановитий і багатий) потрапляє в аварію, а коли приходить до тями, з подивом дізнається, що абсолютно всі у світі, крім нього, забули "Бітлз" і їх музику. І вирішує дати нове життя хітам "жуків", при цьому ставши суперзіркою. Трейлер обіцяє, що буде цікаво.

Цікаво, що у фільмі знайшлося місце нині діючої зірці естради, Еду Ширану. Це - не камео. А ось, телеведучий-комік Джейс Корден у фільмі якраз-таки зіграв самого себе.

Найцікавіше, що саме сьогодні, 25 червня, в світі відзначають Глобальний день "Бітлз", але старт прокату приурочений зовсім не до цього дня, так вийшло випадково.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту