Виконавиця хіта "Охрана, отмєна!" випустила кліп про "хлібобулочні ляжки" (відео)

Фото: instagram.com/thejerryhei
Окрім Jerry Heil головною героїнею композиції стала M.A.M.A.S.I.T.A - українська королева тверку.

Після успішного релізу пісні-шлягера  #ОХРАНА_ОТМЄНА співачка і блогер Jerry Heil продовжує випускати серію вірусних треків. Тепер побачила світ композиція #НАТВЕРКАЙ та лірик-відео до неї. Прем’єра відбулась на YouTube-каналі артистки. Головною героїнею стала українська королева тверку Марія Скороченко, більш відома як M.A.M.A.S.I.T.A, чиï форми мотивують до занять спортом.

Іронічний текст фокусує увагу на здоровому бодіпозитивізмі. Чи всі приводять своє тіло у форму до курортного сезону? "Літо покаже, хто жав, а хто - жрав, як на пляжі ляже. Хто їв кашки – фітоняшки, а хто ростив хлібобулочні ляжки".

"Будь будь-яким! І будь собою при цьому! Люби себе в будь-якому стані — навіть з хлібобулочними ляжками! Але вмій брати за це відповідальність і присіда-присіда-присідай! Я для цього запустила літній челенж #присіда_присіда_присідаю ! Частина відео тих, хто встиг взяти участь під час створення лірик-відео #НАТВЕРКАЙ , потрапили в цей відеоролик. Всі ж, хто братимуть участь і публікуватимуть такі відео за хештегом і далі — потраплятимуть до мене в сторіз! А ще трек -  про все, з чим ми  асоціюємо літо: ескімо, море, липка медова пахлава, злі комарюки, засмага з городу!", - коментує Jerry Heil.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту