Використання смартфонів не погіршує поведінку дітей: результати дослідження

Фото: Mirko Sajkov, Pixabay
Навіть навпаки - може допомогти налагодити стосунки з батьками.

Використання смартфонів дітьми не впливає на їхні стосунки з батьками. До такого висновку прийшли вчені під час дослідження, результати якого опубліковані в журналі Journal of Child Psychology and Psychiatry, пише mel.fm.

Автори дослідження опитали 3 659 батьків і створили 84 параметри оцінки того, чи пов'язане використання смартфонів з батьківськими обов'язками і вихованням. Також дослідники аналізували час, проведені дітьми з сім'єю і можливі сімейні конфлікти на цьому грунті.

Вчені з'ясували, що більш широке використання гаджетів асоціюється з кращим (а не гіршим) виконанням батьківських обов'язків. Коли смартфони не надто впливають на спільно проведений час, вони можуть грати позитивну роль у вихованні дітей.

"Ми знайшли дуже мало свідчень про наявність проблем і сподіваємося, що ці дані допоможуть нам перейти до більш конструктивних і детальних бесід про різноманітний досвід сімей в області технологій", - говорить провідний автор Кетрін. Л. Модецьки з Університету Гріффіта в Австралії.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту