Викотили тизер 3-го сезону "Статевого виховання"

У ньому директор школи Алістер Петр розповідає про своїх учнів - головних героїв серіалу.

Не встигли глядачі подивитися другий сезон "Статевого виховання", який показали 17 січня, Netflix вже анонсує нову порцію нетривіального погляду на секс-проблеми.

Студія випустила анонс на 3 сезон серіалу. У ньому директор школи прогулюється своєрідною картинною галереєю, де замість полотен художників представлені портрети його учнів.

Невідомо, коли відбудеться прем'єра серіалу. Можемо припустити, що це буде зима 2021 року - за аналогією до другого сезону.

"Статеве виховання" - це серіал про секс-освіту. За сюжетом, хлопчик Отіс, учень старшої школи в Британії, починає давати лекції своїм однокласникам, що стосуються сексу. Йому допомагає те, що його мати є знаменитим сексологом.

Однак другий сезон закінчився тим, що мама Отіса, яку запросили в школу підвищувати секс-культуру учнів, дізнається про таємні заняття сина.

Попри серйозність теми, серіал зняли легко, позитивно й іронічно. Що сподобалося глядачам, судячи з оцінки 8,3 на iMDB.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту