Вільям Шекспір був бісексуалом. До такого висновку дійшли шекспірологи, вивчаючи його сонети

Про це свідчить мова творів, яка спрямована як на жінок, так і чоловіків.

Професори Пол Едмондсон і Стенлі Веллс стверджують, що Вільям Шекспір ​​був бісексуалом. Про це пише The Telegraph.

Вони проаналізували 182 сонети драматурга, взятих зі збірки творів за 1609 рік. Також враховувалися п'єси Шекспіра, які ті написав після 1578 року.

Вивчивши мову письма автора, у провідних вчених не залишилося сумнівів щодо його орієнтації. За словами англійців, лінгвістичний аналіз говорить про лояльність письменника як до жінок, так і чоловіків. Вчені припускають, що з цими людьми, яким нібито адресовані сонети Шекспіра, у драматурга були романи. Так, і з дівчатами, і з чоловіками.

"Мова деяких сонетів говорить про те, що вони безумовно присвячувалися чоловікам. Це не залишає сумнівів у тому, що Шекспір ​​був бісексуалом", - розповів Пол Едмондсон.

Сексуальна орієнтація Шекспіра досі викликає безліч суперечок. Деякі вчені впевнені, що письменник був геєм, оскільки безліч його творів присвячені чоловічій статі.

Матерiали по темi
Airbnb пропонує пожити в будинку Джульєтти. Але тільки на День закоханих
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту