Винахід століття - окуляри-перископи для спостереження з натовпу

Присвячується всім, хто купував квитки на концерт у фан-зону і замість виступу дивився на потилиці людей, що вище на зріст. З виходом у світ диво-окулярів можна забути про такі незручності.

Винайшов окуляри-перископи дизайнер з Лондона Домінік Вілкокс, модель називається One Foot Taller. Їхня головна фішечка в тому, що вони дозволяють своєму власникові побачити на 30,5 сантиметрів вище рівня власних очей. Про це пише Dezeen.

На створення моделі Вілкокса надихнув реальний випадок з життя. Одного разу, на музичному концерті у поле зору дизайнера потрапила жінка невисокого зросту, яка щосили намагалася побачити сцену.

"Жінка танцювала, але не могла побачити виконавців, тому що люди перед нею, які були значно вище її, все закривали", - розповідає Вілкокс.

Проаналізувавши побачене, Домінік вирішив покласти край таким випадкам.

Окуляри створені з дзеркального акрилу, в якому відбивається дзеркало меншого формату, розташоване під кутом 45 градусів.

Вперше окуляри-перископи One Foot Taller були показані на виставці "Незвичайні вирішення повсякденних проблем", яка проходила на фестивалі D&AD в Лондоні на початку цього року.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту