Вино перед сном допомагає схуднути, - висновок вчених

Фото: Pexels
Келих або два червоного на ніч замінить годину тренування у спортзалі.

Якщо ви коли-небудь картали себе за келих випитого пізно ввечері вина, то забудьте про це назавжди. Вчені з різних країн дослідили цей поширений “гріх” та зробили неочікуваний, але дуже приємний висновок. Якщо випити на ніч келих-два червоного вина, то воно не зашкодить, а навпаки зіграє вам на руку. Виявляється, що це допомагає схуднути, пише Mirror

Фото: Pexels

Сочатку за справу взялися канадські вчені. Дослідники Альбертського університету виявили, що невелика доза виноградного алкоголю перед сном замінить годину тренування у спортзалі. Таку користь для фізичної форми нашого тіла забезпечує резвератрол – сполука, що міститься у червоному вині. Вона подібна до тієї, яку ми отримуємо від вправ на тренажерах. Резвератрол допомагає запобігти набору жирових клітин в організмі.

Далі гіпотезу перевірили американські вчені - Вашингтонського та Гарвардського університетів. Бінго! І там, і там вони погодились з висновком.  

Тож за червоне вино за вечерею себе не картайте, але пам`ятайте, що такий процес в організмі відбувається лише проти ночі. Чарка до обіду відкладеться на боках, на жаль.

Матерiали по темi
Вчені радять включити червоне вино до обов'язкового раціону космонавтів
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту