Вірменка почала плакати кристалами – як це сталось? (відео)

Фото: Unsplash by Luis Galvez
Лікар пояснила, що кристали в очах можуть з’являтись через генетичні або інфекційні хвороби.

У 22-річної вірменки Сатенік Каразян замість сліз почали з’являтись кристали, пише видання RT. Почалось це після того, як дівчина отримала травму. Кожного дня зі своїх очей дівчина дістає до 50 гострих кристалів. "Оце так пощастило", - подумаєте ви, але насправді все не так прекрасно, як здається, адже такий унікальний процес – "пекло" для дівчини, це завдає їй неабиякого болю. А ще свідчить про якусь хворобу, яку лікарі, поки що, встановити не можуть.

Фото: скрін YouTube Sputnik Армения

Лікар-офтальмолог Тетяна Шилова каже, що випадок дівчини – рідкісний, але не єдиний. Такий процес в очах можуть спровокувати генетичні або інфекційні хвороби.

"В сльозі є білки, жири, певні мікроелементи, вона має певний іонний склад, і ті солі, які в неї входять, при підвищеній концентрації можуть викликати прискорення кристалізації. Білки в складі сльози також можуть збільшувати її щільність", - сказала офтальмолог.

Коли рідка речовина висихає, то перетворюється на тверду і може навіть пошкодити зовнішню поверхню ока. Щоб з'ясувати причину того, що відбувається, необхідно провести повне обстеження пацієнтки, а також дослідити самі кристали. Поки що точного діагнозу дівчині поставити не змогли. Але фахівці переконують, що причиною цієї проблеми може бути також порушення обміну речовин. В цьому випадку кристали можуть утворюватися в печінці, нирках, осідати в органах у вигляді солі. Це небезпечний стан, який вимагає дослідження.

Чи коштовні ці камінці – не відомо. Та і дівчині це – не важливо. "Що відбувається з її організмом та коли це "пекло" закінчиться?", – основне питання, яке її турбує.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту