Поезія Іздрика в новому арт-кліпі Liloviy (відео)

Група, яка популяризує любов до української лірики, але про яку мало хто знає. А даремно.

Перехід від інді-попу до фольк-арту.

Саме так можна описати нове звучання групи Liloviy, яке проявилося в кліпі на сингл Amnesia.

Хоча проєкт запустили два роки тому, про нього чули не всі. Дует музикантів Олени Ковернік і Антона Ан, які дали йому дихання, згодом доповнився трьома іншими артистами - Олександром Довгалем, Богданом Калениченком та Семеном Челбарахом. І якщо в першому альбомі "Називай", випущеному в серпні 2019-го, група постала з тривіальним інді-звучанням, то в нових релізах вона кардинально змінила стиль і помітно зросла. Тепер Liloviy - це поєднання української поезії, фольк-музики й крихкого вокалу з елементами народного співу.

"Коли я писала пісню Amnesia, я думала про уподобання людей, про те, що залежність від чогось або когось робить людину одержимою. І пристрасть може стати руйнівною силою. Але саме по собі руйнування іноді створює нову особистість", - коментує реліз Олена Ковернік.

У синглі, як і в усьому новому звучанні групи, чітко простежується мелодика і тяжіння до народної творчості. Музиканти додають, що у своє звучання також додали суміш класики й року, які по-новому розкривають українську лірику, що стала основою текстів групи. У Amnesia це - творчість Юрія Іздрика.

"Поезія Іздрика викликає в мені сильний резонанс і надихає писати музику. В тексті пісні - нашарування різних смислів. Тому кожен може почути в ній щось своє", - ділиться вокалістка групи.

Режисеркою кліпу стала авторка фільму "Коли падають дерева" Марися Нікітюк.

Дивимося на зародження нового голосу в середовищі арт-колективів України 😉.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту