Фото: соцмережі Вакарчука

Віслюк, пісні й робота викладачем: як соцмережі жартують щодо виходу Вакарчука з парламенту

Хто іронізує над Вакарчуком, а хто дуже жорстко висловлюється щодо його політичної діяльності. Але байдужих точно не залишилося ?.

Колишній лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук оголосив, що знову залишає парламент. Основною причиною такого рішення вже ексдепутат назвав завершення місії, яку той перед собою ставив — привести до Ради нових фахівців.

"Я вважаю, що більшою мірою наше завдання здійснилося. Наша фракція хоч і не велика, але ефективна ... Ви це бачите самі, це фракція, яка вже не раз рятувала політику від помилок і зробить це ще не раз", - зазначив Вакарчук.

Іншою причиною для складання мандату політик назвав постійну інформаційну атаку щодо себе та партії "Голос". Вакарчук упевнений, що з його звільненням партія не ослабне і продовжить приводити в політику молодих людей, які в майбутньому "стануть лідерами країни".

Неофіційною причиною для "екзіту" Вакарчука в ЗМІ називають нерозділення інтересів самого політика з більшістю однопартійців.

Але простому люду ці формальності — ні до чого. Їх більше веселить те, що ексдепутат вже йшов з парламенту — у 2007 році, перебуваючи в списку партії "Нашої України — Народної самооборони". І зробив це знову ?.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту