Вистачить і на чай, і на каву: відвідувач кафе в США залишив 2 тисячі доларів чайових

При цьому рахунок за їжу та напої склав лише 48 доларів.

Цю історію шоковано переказують одне одному офіціанти в США. Там чоловік від щирого серця винагородив офіціантів після того, як пообідав у невеличкому кафе зі своєю супутницею.

Як повідомляє Associated Press, рахунок клієнта склав лише 48 доларів. Зазвичай чайові в Америці складають до 20 відсотків від суми. Тобто розраховувати персоналу можна було тільки на 10 доларів. Але чоловік вручив менеджеру закладу одразу 2 тисячі та попросив, щоб їх поділили серед працівників ресторану.

Редакція "Йоду" готова назвати ще кілька адрес, де ця американська пара зможе повторити атракціон нечуваної щедрості. У нас можна навіть не їсти, а просто позвати головного редактора та вручити йому чайові ?.

Герман Старенький
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту