Вийде новий мультсеріал від творців "Рік і Морті"

Фото: Instagram solaroppositesonhulu

За час карантину, який продовжили до 24 квітня, точно можна передивитись усі "маст-хев" фільми та серіали. Але нічого, потім на нас чекають прем`єри. Наприклад, новий комедійний мультсеріал "Сонячні протилежності" (Solar Opposites). 

За створення анімаційного фільму взявся співавтор відомого науково-фантастичного мультсеріалу "Рік і Морті" Джастін Ройланд. Покажуть його на каналі Hulu, пише BURO.

За сюжетом, сім`я інопланетян-біженців починає жити в Америці, їхню планету знищив астероїд. Але існувати серед людей не так легко. Вони зіткнуться з булінгом, героїном, правами тварин та ще багатьма проблемами сьогодення. 

Відомо, що контракт підписаний на два сезонb. У кожному з них буде по вісім епізодів. 

Прем'єра мультсеріалу на Hulu відбудеться 8 травня. Чекаємо, коли він вийде на широкий загал, а поки що дивимось трейлер.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту