Вийшов другий альбом проєкту "Паліндром" - його порівнюють з раннім "Скрябіним"

За ним стоїть львів'янин Степан Бурбан, якого в реп-тусовці знають як Кашлюючого Еда і одного з засновників гурту "Глава 94".

Перший альбом Паліндрома -  "Про сьогодні, завтра і вчора" - почався з випадкового експерименту, але, на думку музичних журналістів, став одним із найцікавіших незалежних записів минулого року.  

У новому релізі так само багато щирості, за яку вже встигли полюбити музиканта. Степан продовжує рефлексувати на теми безтурботного минулого, але стає трохи жорсткішим та активніше звертається до соціальної тематики. 

Слухайте "Стіни мають вуха" просто зараз, а вже наступного тижня читайте на iod.media наше ексклюзивне інтерв'ю зі артистом: 

Чому музикант відмовився від запису у професійній студії? Як дуже особиста історія з дитинства перетворилася на пісню про справедливість, яку зрозуміють ті, хто пам'ятає Скнилівську трагедію?  Що пов'язує Степана з українським дисидентом та шістдесятником Іваном Коваленком? Та навіщо львівський музикант захищає українські радянські мозаїки та архітектурну спадщину тих часів?

Ольга Ліцкевич
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту