Вийшов саундтрек до фільму "Захар Беркут": "Океан Ельзи", бій з ворогом і неймовірні Карпати

Слова та музику до пісні "Перевал" написав Святослав Вакарчук

- Історія Захара Беркута та відважних тухольців – це історія про одну з головних речей у світі – про мужність. Про мужність чоловіків, жінок, дітей. Про ту саму мужність, що не раз всім нам допомогла подолати не один крутий поворот долі, не один перевал. Круто, що цю історію розповіли знов, прямо зараз. І саме про це наша нова пісня. Я вже бачив робочі матеріали фільму, це правда круто. Дуже чекаю на його прем’єру! – поділився враженнями  Святослав Вакарчук. 

Прем'єра фільму за романом Івана Франка відбудеться вже 10 жовтня. Роль Захара Беркута виконав американець Роберт Патрік, більш відомий своїми другорядними ролями у фільмах "Термінатор 2" і "Міцний горішок 2".

Над стрічкою працював тандем з двох режисерів - українець Ахтем Сеітаблаєв ("Кіборги") та Джон Вінн, який раніше співпрацював з компанієї MARVEL і має досвід роботи із Гільєрмо дель Торо. Він, разом із голлівудськими партнерами фільму, відповідатиме за комунікацію з американськими акторським складом та просування на північно-американському ринку. 

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту