Іронічний плейлист під ялинку: музична хроніка типової новорічної ночі

Треки, які точно не дадуть вам занудьгувати з вечора 31 грудня до ранку 1 січня. Кожен з них відповідає тому стану, в якому ми знаходимося святкої ночі в різний час. Давайте під музику заздалегідь прокрутимо все те, про що вранці можемо вже не пам'ятати. ?.
Відірвемося на Новий рік!

Таку фразу мріють почути усі, хто відчайдушно любить танці, конкурси та стіл, забитий їжею. Але не варто забувати, що свята – то ще й головний біль через купу справ та ґрунтовну підготовку, наче до штурму середньовічного міста. 

Ми в "Йоді" вирішили полегшити один з етапів планування ідеального Нового року та розробили іронічний плейлист, який допоможе бути в необхідному настрої. ?

Для цього ми вибрали по декілька відповідних синглів на кожну "новорічну" годину, починаючи із шостої вечора 31 грудня. Всі вони, на нашу думку, якнайкраще відбивають емоції, що переживає людина на цьому етапі свята.

Тому келишки у руки, колонки – на повну гучність і занурюймося в атмосферу божевільного свята. ? 

18:00

Година повільного "входження" у свято. На вулиці вже темно, у пічці "доходить" качка з грушою (чи соковита курка-гриль з картоплею), а діти нарешті повертаються з вулиці, бо "треба ж мамі допомогти". Собаки та коти повільно вилізають з барлогів, по тєлєку втретє крутять "Іронію долі", а тато істерично літає напівпорожніми ринками, бо "якась скотина забула купити майонез до олів'є". ?

Коротше, усі зайняті та поки що відносно розслаблені. Тому лунає класична новорічна музика: Jingle Bells чи Christmas Eve від Celine Dion. Що тут робить пісня до Різдва? Та ну вас - хто в такий вечір про це париться. ?

19:00

Раптом з'ясовується, що качка чи курка-гриль підгоріла. У цей момент "підгоріло" у мами, яка тепер не знає, що поставити у центр столу. Під руку потрапляє нещасна дитина, яка вже зрозуміла, що даремно повернулася додому раніше. Поки тато заносить майонез, дитина "виноситься" з квартири у кулінарію супермаркету. ?

Мама трошки заспокоюється і заливає салат майонезом, який героїчно здобув "масік", який ще годину тому був "скотинякою з діркою в голові". ?

Сам тато від пережитого шоку починає тихенько наливати собі винця у кутку квартири. До нього згодом приєднується мама, бо "дитини довго нема; хоча б гроші не прос**в", тому: "Валєра, наливай для заспокоєння". ?

Очевидно, що медитації тут не врятують. Виходячи з цього, радимо спочатку прийняти трохи агресії від Rammstein - Du Hast, після цього виплакатися під Kazka – Плакала, а потім все пробачити під Abba - Happy New Year - і налаштуватися на позитив. ?

20:00

Дитина повернулася. Мама з чудовим настроєм підходить до малого, бо думає, що там і "клята курка-гриль". Але малий на те й малий, що замість великої курки купив чотири її стегна та здорового "Кіндера". Ще й, "мала зараза", виправдовується: "Поки я курку ніс, вона яйце знесла". ?

Мама знову починає нервово наспівувати Rammstein, але під кінець переходить на Мітю Фомина - Всё будет хорошо, бо нервів уже нема, та й винце робить свою справу. Зі стоїчним прийняттям вона йде на кухню маринувати чотири стегна, до яких викладає ще не дуже згорілі фрукти від качки, поки малий залихвацьки доїдає шоколадне яйце. ?

У цей момент татові дзвонять друзі та кличуть вийти на двір "промочити горло". Тато радісно біжить зі словами "я сміття винести забув", наспівуючи "До скорой встречи" - Звери. У мами остаточно зриває дах, і вона на всю "котушку" врубає Quest Pistols - Я устал. Вечір на межі кризи. ?

21:00

На поклик мами приходить бабуся. У неї корвалол, валер'янка та курка-гриль, яку вона на всяк випадок запікала для себе. У мами сльози в очах, дитина молиться від того, що її врятовано, але тепер починає переживати за тата, якого вже годину як нема. ?

Жінки у безнадії йдуть на кухню дороблювати врятовані страви, малий засідає за компом "покататися на тачці", а тато неочікувано повертається додому з кумом під плечем. Мама "заради свята" приймає "гостя дорогого", розуміючи: головне – всі в зборі, тому повільно переходить на режим "розслабон". ?

Для такого лаунжу найкращими будуть The Weeknd – Blinding Lights, Отпетые Мошенники - Люби меня або ж Комбинация - American Boy, бо мамі, враховуючи "вибрики" татка, мріяти ніколи не пізно. ? 

22:00 – 00:00

Наступні дві години пролітають найшвидше. У цей момент виноситься стіл (от і кум знадобився), на нього заносяться страви, а мама летить у ванну наводити красу. ?

Звісно, тато і малий розбивають пару келишків, можливо, навіть підковзуються на ковбасі – ще розбивають і тарілку із салатом, але мамі вже фіолетово, бо в неї грають ИВАНУШКИ Int. – Реви. Це й залишається робити, але ні. ?

Починають сходитися гості, розсідаються по місцях, обмінюються подарунками і чогось чекають. Тому ідеальними тут стануть Taylor Swift - Christmas Tree Farm, Fifth Harmony - All I Want for Christmas Is You або Coldplay - Christmas Lights. А там вже – привітання президента і мрії на майбутній рік треба загадувати. ? 

00:00 – 6:00

Коли куранти пробили 12-ту, починається не тільки новий рік, а й нова сторінка у святкуванні.

Тут можна не церемонитися, тому мама різко забуває про всі ті труднощі, що були у неї при підготовці до свята. Тато від щастя, що мама в гарному настрої, починає з горла допивати шампанське, а малий кричить: "То що, приставку мені подарували, так?" ?

Коротше, свято несеться, алкоголь також, тому тут години починають зливатися в один хаотичний ланцюжок подій і келишків. Радимо все ж таки піти поспати, але якщо ні – то гуляти під гарну музику. ?

Тут наш плейлист – на всі випадки новорічної ночі: і коли до світанку гоцаєш, і коли випадково заснув під столом на десятій стопці. ?

Кіпелов – Я свободен

Градуси - Голая

Ірина Аллєгрова - Младший лейтенант

Алена Апіна – Бухгалтер

Crazy Frog- Аксель F

VERKA SERDUCHKA - ВСЕ БУДЕТ ХОРОШО

Банд'Эрос - Коламбия Пикчерз не представляет

Фактор 2 – Красавица

12.00-15.00 1 січня

Важко точно спрогнозувати, хто коли прокинеться. ? Тому вранці, а точніше - вдень, коли свідомість повернеться, радимо включити Электрофорез – Алкоголь мой враг. Ну, щоб на майбутні свята пам'ятати, хто винуватець торжества. ?

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Андрій Куликович
Фууу яка гидота
8 січ 2020 р., 21:58
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту