Кебриджський словник та словник Collins обрали слова 2019 року

Фото: Wikipedia
Ними стали "апсайклінг" та "кліматичний страйк".📝

"Головне слово року" - це не наша вигадка, а справжня щорічна номінація різних словників. Цього року теж обрали переможців.

За версією Кембриджського словнику, лідером обрали "апсайклінг" ("upcycling"). Це означає нове життя для старих речей, пише Inspired.

Зі старих речей та матеріалі створюють щось нове - це так знайомо зараз, адже хенд-мейд у тренді. До того ж економія та менша шкода для навколишнього середовища. Адже повторне  використання речей зменшує виробництво і тим самим негативний вплив на клімат. На думку укладачів словника, апсайклінг – це маленький крок, який може зробити кожен для великих змін. Так як за останній рік користувачі шукали його найчастіше, то воно і стало - "словом року".

А от за версією Collins Dictionary головним за 2019 рік обрали словосполучення "кліматичний страйк", пише The Guardian. Кажуть, що популярності словосполучення почало набувати вже 2018 року завдяки початку яскравої діяльності Грети Тунберг. У 2019, завдяки шведській школярці-активістці, воно стало - головним і найвідомішим словосполученням.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту