Фото: Unsplash by Benjamin Sow

ВКонтакті досі входить до ТОП-6 найбільш відвідуваних сайтів України (статистика)

Крім гортання стрічки Vk, користувачі в Інтернеті люблять гуглити все що заманеться, дивитися відосики у Ютьюбі й обговорювати політику в Фейсбуці.

На черговому засіданні Інтернет Асоціації України з питань Інтернет-реклами оприлюднили нову статистику відвідуваності сайтів українцями.

Експерти дослідили дані аудиторії Всесвітньої павутини за травень цього року. Статистичні дані збирала компанія Factum Group Ukraine.

У результаті перевірили комп’ютери та смартфони 5 тисяч осіб, і визначили рейтинг найбільш відвідуваних сайтів в Україні.

Ловіть ТОП-25, якими поділився MMR.

Фото: mmr.ua

У шістці лідерів - Google, YouTube, Facebook, Ukr.net, Privatbank і Вконтакті.

Висновок – люди хочуть листуватись та читати цитатки, бути в курсі всіх новин, дивитись круті відоси, обговорювати політику, слідкувати за залишком зарплатні та шукати порад у брата-гугла.

"Йод" вирішив подивитися, відповіді на які питання шукають люди на найбільш відвідуваному сайті - Google.

Спойлер: що тільки не шукають 🤣. 

І це лише запити пошуковика. Але, якщо відкрити статті з такими заголовками та почитати ті поради-століття, то можна луснути від сміху. 🤣🤣🤣

Відсьорбни скоріш 100 грам – і мерщій у Телеграм! Ти не п'єш? Кури бамбук – і скоріш до нас в Фейсбук!

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту