Влада Іспанії хоче встановити на пляжах пластикові перегородки для захисту від COVID-19

Фото: Nuova Neon Group Due Srl

Влада Іспанії працює над переліком правил відвідування пляжів цього літа. В якості одного з противірусних заходів розглядається установка спеціальних перегородок від італійської компанії Nuova Neon Group Due Srl, яка розробила кабінки з оргскла, що нагадують офісні бокси, пише Noticia.

У таких "акваріумах" 4,5 на 4,5 метра пропонується відпочивати групам по дві-три людини з двома лежаками і однією парасолькою.

Фото: Nuova Neon Group Due Srl

Втім, деякі курорти вже категорично відкинули цю пропозицію. Наприклад, мер Бенідорма Тоні Перес заявив, що не збирається встановлювати ніякі перегородки. Він переконаний, що це абсолютно не пристосовано до місцевих пляжів.

До того ж, за словами мера, пісок в таких капсулах надто нагріватиметься, а повітря не буде нормально циркулювати, що, навпаки, створить сприятливе середовище для зараження коронавірусом.

"Ви тільки уявіть це пекло в липні і серпні без вітерця", - заявив Перес.

При цьому мер запевняє, що за дотриманням безпечної дистанції між відпочиваючими будуть уважно стежити.

Раніше про розробку противірусних пляжних заходів також заявили в Італії. Там шезлонги потрібно буде заздалегідь бронювати онлайн. А на пляж пустять лише після того, як ви покажете самосертифікацію, яка засвідчує, що ви не можете бути заражені коронавірусом.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту