Влада Нью-Йорка обіцяє $12 500 тому, хто допоможе знайти викраденого однокрила орлана (фото)

Photo by Harald Hofer on Unsplash
Птахові - 35 років, він звик їсти свіжу рибу, приймати ванни і не зможе вижити у дикій природі.

Влада штату Нью-Йорк оголосила, що щедро винагородить того, хто володіє інформацією про викраденого із заповідника Quogue Wildlife Refuge на Лонг-Айленді білоголового орлана.

Як пише vokrugsveta.ua, 35-річний білоголовий орлан на прізвисько Сем (або Семмі) був викрадений невідомим зловмисником. Щоб залізти у вольєр, злодій подолав подвійну огорожу.

У Сема ампутоване крило. У 1988 році його доставили у заповідник співробітники Служби охорони дикої природи. Перед цим птах був поранений з вогнепальної зброї, тому не міг літати.

Сьогодні співробітники заповідника не на жарт стурбовані долею Сема. Без допомоги зоологів, у непристосованих для життя без крила умовах, орлан не виживе. Він звик їсти свіжовиловлену рибу і приймати ванни.

Через свою уразливість він також не зможе існувати у дикій природі. Тому працівники заповідника мріють, щоби Сем повернувся назад цілим і неушкодженим. А Майкл Нельсон, директор Quogue Wildlife Refuge, заявив, що безпека Сема нині є його головною турботою. За словами директора, орлан жив тут 31 рік, і йому потрібна спеціальна дієта.

Розслідування про викрадення птаха, що знаходиться під федеральним захистом, розгорнулося у трьох штатах США. Всюди розклеєно фотозображення улюбленця Сема з описом його особливих прикмет і звичок. Зацікавлені особи і співчуваючі щиро вірять, що викрадач понесе суворе покарання ?.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту