Влада Швейцарії дозволила дітям короткі обійми з дідусями та бабусями

Photo by Johnny Cohen on Unsplash
Там прийшли до висновку, що малеча до 10 років не може бути розповсюджувачем коронавірусу.

Швейцарія, як і низка інших європейських країн, починає пом'якшувати карантин. У країні відрилися перукарні та магазини товарів для саду і городу. Через два тижні відкриються, школи та більшість інших магазинів. Окрім того, уряд дозволив дідусям та бабусям спілкуватися зі своїми маленькими внуками, яким менше 10 років, повідомляє BBC.

Керівник відділу інфекційних хвороб Міністерства охорони здоров'я країни Даніель Кох заявив, що, згідно з останніми висновками вчених, маленькі діти не є розповсюджувачами вірусу. Однак раніше вагомих досліджень щодо цього не було, тому літніх людей просили тримати дистанцію з внуками.

"Маленькі діти не заражаються та не передають вірус. У них просто немає рецепторів, що можуть спіймати хворобу", - заявив Кох.

Лікар додав, що для багатьох бабусь та дідусів зустрічі з онуками є сенсом життя, тож зустрічі і обійми важливі для їхнього психічного здоров'я.

Однак послаблення стосується лише найменших дітей, тоді як старшим 10 років радять поки уникати спілкування з літніми людьми. Окрім того, швейцарці просять, щоби контакти дітей з бабусями і дідусями були короткими та не перетворювалися на великі сімейні зустрічі з іншими родичами чи нянями.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту