Міністр інфраструктури показав три етапи відновлення транспорту після карантину

Фото: Flickr by dmytrok
Дати запуску громадського транспорту мають узгодити з Міністерством охорони здоров’я.

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій на своєму Telegram-каналі опублікував план виходу громадського транспорту з карантину.

Відновлення регулярного пасажирського сполучення відбуватиметься в 3 етапи. Але дати його запуску мають ще узгодити з Міністерством охорони здоров’я.

Зокрема Криклій виділив такі етапи:

  1. 1Запуск міського транспорту (крім маршрутних таксі) та приміського (в межах одного району), а також запуск внутрішніх авіаперельотів і частковий запуск роботи залізниць: курсування до 50% електричок в години пік, запуск 42 пар поїздів дальнього сполучення категорії "Інтерсіті" та "Нічний експрес".
  2. 2Дозвіл міжобласних та міжнародних автоперевезень, запуск всіх приміських поїздів, які курсуватимуть в світлий час доби, і всіх пасажирських поїздів, крім сезонних.
  3. 3Відкриття міжнародного авіа-і залізничного сполучення і сезонних поїздів.
Фото: Telegram Владислав Криклій

Також Владислав Криклій повідомив, що у відомстві працюють з авіаперевізниками та МЗС, щоб визначати країни, з яких почнеться відновлення міжнародного авіасполучення. Авіакомпанії пропонують відновлювати внутрішні перельоти одночасно з міжнародними.

Водночас  пасажири і персонал транспорту будуть зобов'язані використовувати засоби індивідуального захисту, буде проводитися температурний скринінг і дезінфекція транспортних приміщень (аеропорти, вокзали).

Обмежать кількість пасажирів - для автотранспорту в межах місць для сидіння.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту