Вода у Світовому океані у 2019 році рекордно тепла, - науковці

Фото: Unsplash by Paul Biondi
Щоправда, така тенденція не дуже хороша. Надто тепла вода шкодить життю в морях.

У 2019 році у Світовому океані зафіксували рекордно високу температуру води. За аналізом американських науковців, останні п`ять років стали найтеплішими, а 2019 рік - побив усі рекорди температури води Світового океану, пише The Guardian.

Щоправда, така новина не дуже хороша, адже висока температура води призводить до сильних штормів та підвищення рівня моря. Також це шкодить життю в морях.

"Спостерігаючи за океаном, ми бачимо постійний, безперебійний і прискорений темп потепління планети Земля. Це страшна новина", - розповів професор Джон Абрахам з американського університету Сент-Томас.

Додамо, що Світовий океан поглинає близько 90% тепла, яке потрапляє в атмосферу парниковими газами через спалювання викопного палива та вирубку лісів.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту