Фото: @vova_ostapchuk

Володимир Остапчук підтвердив, що розлучається з дружиною

Пара прожила в шлюбі 12 років.

Раніше в мережі з'явилася інформація, що Володимир Остапчук та його дружина Олена розлучаються.

Підтвердження з'явилося на сайті Подільського районного суду міста Києва, де зазначається, що 22 жовтня Володимир подав позов на розірвання шлюбу.

Фото: court.gov.ua

Пізніше пара підтвердила цю інформацію виданню Viva!.

"Так, це правда. Життя непередбачуване і так трапляється. Щиро сказати, ми не хочемо виносити наші особисті взаємини на загальний огляд. Ми особливо трепетно ​​оберігаємо наш особистий простір, адже у нас двоє чудових дітей. Між нами роки міцних відносин і дружби, підтримки й партнерства, спільних подорожей, життя на дві країни, що далеко не легко, і багато іншого. Час, який ми провели разом, ми згадуємо з вдячністю, а в майбутнє дивимося по-новому. Поки це все, що ми хочемо сказати, і просимо з повагою відноситися до нашого рішення і до цієї ситуації ", - повідомили Володимир і Олена.

Про причини розлучення поки не повідомляється.

Матерiали по темi
Про що жартують телезірки, коли їх ніхто не бачить: таємниці гумору від Володимира Остапчука
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту