Володимир Зеленський: "Бажаю всім нам імунітету від вірусу ненависті"

Президент звернувся до українців через ситуацію у Нових Санжарах і у всій країні.

Офіс Президента України оприлюднив відео зі зверненням Володимира Зеленського до українців щодо подій на Полтавщині, куди повернулися з китайського Уханя громадяни України та усього, що сталося навколо.

Про що говорив голова країни – у тезах.  

Про евакуйованих з Уханю

"В першу чергу хочу привітати наших громадян, що повернулися на Батьківщину. Ми раді, що ви вдома. Ми бажаєм вам міцного здоров'я та щиро віримо, що в найближчі тижні ви повернетесь до рідних. 

Наразі ніхто з них не має синдромів ГРВІ, в тому числі й підвищеної температури", - сказав Зеленський.

Про реакцію на події у Нових Санжарах

"Дякую абсолютній більшості нашого суспільства за слова підтримки та готовність допомогти українцям, що повернулися з Уханю".

Про організаторів безладів

"Ми знаємо, що дехто свідомо и навмисне сіяв серед людей паніку, а потім підбурював до цього дикунства. Замовники і організатори понесуть відповідальність.

Фото і телекамери зафіксували обличчя багатьох людей, які організували масові безпорядки. Це – відомі світу "вірусологи у спортивних костюмах". Раніше вони вже були помічені, як "поважні аграрії", що виступають проти ринку землі" – сказав Зеленський про організаторів безладів і пригрозив "режисерам" кримінальною відповідальністю.

Виступ Володимира Зеленського повністю:

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту