Володимир Зеленський - про можливість Майдану і за яких умов він може піти з поста

Президент відповідає на питання журналістів.

Коли Володимира Зеленського під час прес-марафону запитали з приводу акцій протесту на Майдані і про те, чи вважає він, що однією з причин цього є той факт, що він недостатньо комунікував з суспільством з приводу "формули Штайнмайера", президент відповів:

- Так, я недокомунікував із суспільством. Наша команда тут програла. Це є помилка. Але в наших інших кроках жодної помилки не було. Ми захищаємо інтереси держави.

Також Зеленський зазначив, що в країні більшість людей хочуть завершити війну. Але є й ті, у яких інша позиція, відмінна від позиції Офісу президента:

- Порошенко забуває, що він вже не президент. Він проти розведення, і з цього приводу може бути Майдан. Він сам трішки до цього підштовхує людей. 

Зеленський вважає, що цьому сприяє риторика п'ятого президента. Крім того, відповідні заклики транслюють і його канали.

Також глава держави з приводу можливого Майдану заявив наступне:

- Я готовий піти. І моя команда до цього готова. Кровопролиття не буде. Але люди повинні знати, що вони оберуть. Вони точно не оберуть припинення війни. Бо доведеться знову обирати з отого всього "меню", що є у нас в країні.

Матерiали по темi
Пресконференція Зеленського: яка атмосфера на Kyiv Food Market (фоторепортаж)
Матерiали по темi
Про що говорив Зеленський на пресконференції-марафоні (цитати, відео)
Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту