Володимир Зеленський пояснив, чому не звільнив мера Києва Віталія Кличка

За його словами, це питання ще потрібно вивчити й обговорити з самим Кличком.

Президент Володимир Зеленський заявив, що не звільнятиме Віталія Кличка з посади голови КМДА, поки не обговорить з ним це питання особисто.

Про це він сказав на пресмарафоні 10 жовтня в Києві.

"Чому я його не звільнив? Просто ще не звільнив... Думаю про це. Я вважаю, що ці функції (мера і глави КМДА - Ред.) повинні бути розділені. Наскільки я знаю, це було ще давно, він проти поділу. Тобто я не бачу конфлікту в цьому питанні. Просто у нього одна думка, у мене думка інша. Я ще така людина, я обов'язково буду спілкуватися з мером, паном Кличком, перед тим, як вирішу його звільнити ".

Також Зеленський повідомив, що вивчатиме питання суміщення посад мера і глави адміністрації, виходячи з досвіду інших столиць.

"У деяких столицях це об'єднана посада, в деяких столицях розділена. Я думаю, що слід розділити ці функції. Це моя думка, тому я казав, що не проти нового закону про столицю", - додав Зеленський.

Матерiали по темi
Володимир Зеленський - про можливість Майдану і за яких умов він може піти з поста
Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту